Buďte super úspěšní jako hostitelé na Airbnb a maximalizujte profit!

Komunikace s Airbnb hosty

Druhá elektronická publikace kterou jsem dala ZDARMA ke stažení se zabývá tématem KOMUNIKACE , která je jedním z nejpodstatnějších a nejdůležitějších témat ve světě Airbnb. V ebooku je středem pozornosti tzv. automatická komunikace, kterou využívám ve svých Airbnb pronájmech a je pro mě velmi důležitým krokem ke svělému životu s Airbnb. V ebooku naleznete jako BONUS na závěr odkaz na PDF dokument, se některými statistikami týkající se Airbnb a turismu v Praze.

Airbnb ebook
Ebook o fenoménu Airbnb

Co je Airbnb?

Stáhněte si ZDARMA moji první publikaci o společnosti Airbnb, ve které sdílím základní a zásadní informace, díky kterým lépe pochopíte, co je Airbnb. Pochopení základních myšlenek a poslání této společnosti je klíčem k úspěchu každého hostitele. Součástí tohoto ebooku je odkaz na stažení PDF dokumentu - Průvodce: Jak vytvořit efektivní prezentaci vašeho ubytování.

 

BnB Materiály

Stáhněte si řadu vzorů, které Vám ušetří čas a zefektivní práci v rámci podnikání s Airbnb. Tyto materiály jsem pro vás vytvořila na základě velké poptávky vzniklé na mých Individuálních Konzultacích a budou jistě přínosem pro každého Airbnb hostitele.