Služby

Airbnb je fenomén dnešní doby! Není to jen portál, na kterém lze najít ubytování v cizině za skvělou cenu. Je to i prostředek, díky němuž si lze vydělat peníze!

Tento trend nabízí příležitosti nejen pro ostřílené podnikatele, ale i pro běžné lidi. Je dostupný všem! Díky Airbnb je možné i zbohatnou a žít své sny!

Každý někde bydlí, ať už ve vlastním bytě nebo v pronájmu, a každý může nabídnout své ubytování na Airbnb s cílem si jen přivydělat či rovnou zbohatnout.

Buďte nejlepší a vždy o krok napřed

BnB Poradenství je o předávání know-how. Skrze něj pomáhám lidem vydělat na tomto současném fenoménu a radím jim, jak se vyvarovat chyb, kterými jsem si osobně prošla na své cestě za úspěchem.

Konzultace

Staňte se úspěšným Airbnb Superhostitelem ihned!

Během několika let podnikání s Airbnb jsem získala zkušenosti nejen v hostitelské praxi, ale i v mnoha oborech spojených s tímto typem podnikání. Kromě vlastních ucelených zkušeností jsem navázala mnoho kontaktů a partnerství, a tak bych se s Vámi o ně ráda podělila! Využijte profesionální a individuální Airbnb konzultace plné rad a doporučení. Na konzultce ke mně chodí kromě samostatných osob i realitní společnosti či developeři. Nejčastější otázky na mých konzultacích bývají...

Zjednodušení práce

Nemusíte podstupovat to samé jako já ve svých začátcích. Stáhněte si užitečné materiály, které vám zjednoduší každodenní práci!

Stáhněte si řadu vzorů, které vám ušetří čas, zefektivní Airbnb a posunou vás ve vyhledávání na vyšší pozici. Tyto materiály jsem vytvořila na základě velké poptávky vzniklé na mých Individuálních Konzultacích a věřím, že budou přínosem pro každého Airbnb hostitele.

Airbnb ebook

Elektronické publikace, které jsou určeny nejen pro Airbnb začátečníky, ale i pro mírně pokročilé. Jsou volně ke stažení ZDARMA a psala jsem je pro vás v apartmánech během čekání na své hosty. Jedná se většinou o ebooky, ve kterých najdete spoustu informací, jak o hostitelství na Airbnb, tak o cestování. 

Překlady textů

Nechte si přeložit vaše nabídky ubytování až do 8 jazyků a upoutejte pozornost cestovatelů. Mějte zaplněnost v nesezóně a maximalizujte zisk v sezóně.

Upozorněte na sebe a získejte více zakázek! Pokud si chce cestovatel zarezervovat hezké ubytování a vybírá ve vyhledavači tu pravou nabídku ve svém mateřském jazyce - objeví se mu primárně vaše nabídka, pokud budete mít nastavený překlad v jeho jazyce. Airbnb společně s Google translator překládá automaticky nejrůznější jazyky, ale překlady jsou strojené a velmi nepřesné. Airbnb upřednostňuje vlastní vytvořené překlady.

Doporučení dodavatelů

Kontaktujte mě přes webový formulář, chcete-li doporučit spolehlivé dodavatele služeb.

Správcovské společnosti

Hledáte firmu, která se kompletně postará o vaše Airbnb? Zjistěte si nejdříve reference.

Více informací →

Nákup profesionálního prádla

Zjistěte, kde odebírám prádlo a využijte mých velkoobchodních slev.

Více informací →

Doporučení fotografa

Mějte dokonalé fotky apartmánů. Fotky od Airbnb fotografa již nestačí!

Více informací →

Portable WIFI

Dopřejte svým hostům možnost být neustále online. Spolupracuji s poskytovatelem přenosné WIFI.

Více informací →

Doporučení zámečníka

Zabouchávají si vaši hosté často klíče? Neplaťte za zámečníka více, než je nutné.

Více informací →

Doporučení transferů

Hledáte spolehlivého poskytovatele pro odvoz vašich hostů z/na letiště?

Více informací →

Systém na organizaci rezervací

Dejte vašemu Airbnb zcela jinou úroveň...

Více informací →

Automatizace komunikace

Ušetřte si hodiny strávené komunikací s hosty a věnujte se svým koníčkům.

Více informací →

Profesionální fotografie apartmánu

Krásné fotky, které na první pohled zaujmou, jsou alfou a omegou úspěchu na Airbnb. Fotografie vaší nabídky nafocené během několika minut Airbnb fotografem již v dnešní velké konkurenci nestačí.

OHLASY KLIENTŮ NA MÉ SLUŽBY

Rád bych vyjádřil zpětnou vazbu na službu Airbnb Poradenství. Oceňuji komplexní informace, jež pomohou těm, kteří se chtějí do Airbnb pustit a podnikat seriózně a profesionálně. Zde se dozvíte vše, co je pro úspěch nutné udělat.

Filip Ondruš, MBAjednatel společnosti FIOREAL s.r.o. www.filipondrus.cz

Seznámil jsem se s Janou před pár lety a od té doby jsme v pravidelném kontaktu. V tom, co dělá, je skutečným tvůrcem, neustále přemýšlí, jak svoji práci dělat lépe, přináší nové myšlenky a to se vší upřímností tak, aby poskytla co nejlepší služby a nikoliv, aby měla co nejvyšší příjmy.

Ing. Daniel Kotulaspolumajitel / realitní makléř RE/MAX , www.ucitelfinanci.cz

Hlavní předností slečny Jany jsou rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru. Díky absolvovaným konzultacím se budoucí hostitel vyvaruje chyb, které jsou spojené s finančními ztrátami a zbytečným znechucením již v počátku. Zároveň se účastník dozví, jak využít potenciálu, jak nastavit správný systém a v neposlední řadě získá spoustu užitečných kontaktů.

Bc. Filip Hurdajednatel společnosti LPP investment. s.r.o. www.lppinvest.cz