Služby

Airbnb je fenomén dnešní doby! Není to jen portál, kde lze najít ubytování v cizině za skvělou cenu. Je to i prostředek, díky němuž si lze vydělat peníze!

Tento trend nabízí příležitosti nejen pro ostřílené podnikatele, ale i pro běžné lidi. Je  dostupný všem! Díky Airbnb je možné i zbohatnou a žít své sny!

Každý někde bydlí, ať už ve vlastním nebo v pronájmu, a každý může nabídnout své ubytování na Airbnb s cílem si jen přivydělat či rovnou zbohatnout.

To nejlepší pro vás

BnB Poradenství je nejen o předávání know-how a pomáhá lidem vydělat na tomto současném fenoménu, ale radí jak se vyvarovat chyb, kterými jsem si osobně prošla na své cestě za úspěchem.

Konzultace


Profesionální a individuální Airbnb konzultace plné rad s doporučení. Již jsem pomohla více než 150 hostitelům , kteří se přišli poradit společně jsme nastartovali či zefektivnili jejich pronájmy. Na konzultce ke mě chodí kromě samostatných osob i realitní společnosti či developeři. Nejčastější otázky na mých konzultací byly...

Materiály


Elektronické publikace které jsou určeny nejen pro Airbnb začátečníky ale i pro mírně pokročilé. Jsou volně ke stažení ZDARMA a psala jsem je pro vás v apartmánech během čekání na své hosty. Jedná se většinou o ebooky, ve kterých najdete spoustu informací jak o hostitelství na Airbnb tak o cestování. 

Blog


Každy týden zveřeňuji článek o novinkách či užitečných tipech kolem Airbnb. Dbám na užitnou hodnotu každého článku. Vyplnění emialu se k vám článek dostane a navíc vám hned zašlu skvělý DÁREK zdarma!

OHLASY KLIENTŮ NA MÉ SLUŽBY

Rád bych vyjádřil zpětnou vazbu na službu Airbnb Poradenství. Oceňuji komplexní informace, jež pomohou těm, kteří se chtějí do Airbnb pustit a podnikat seriózně a profesionálně. Zde se dozvíte vše, co je pro úspěch nutné udělat.

Filip Ondruš, MBAjednatel společnosti FIOREAL s.r.o. www.filipondrus.cz

Seznámil jsem se s Janou před pár lety a od té doby jsme v pravidelném kontaktu. V tom, co dělá, je skutečným tvůrcem, neustále přemýšlí, jak svoji práci dělat lépe, přináší nové myšlenky a to se vší upřímností tak, aby poskytla co nejlepší služby a nikoliv, aby měla co nejvyšší příjmy.

Ing. Daniel Kotulaspolumajitel / realitní makléř RE/MAX , www.ucitelfinanci.cz

Hlavní předností slečny Jany jsou rozsáhlé zkušenosti v tomto oboru. Díky absolvovaným konzultacím se budoucí hostitel vyvaruje chyb, které jsou spojené s finančními ztrátami a zbytečným znechucením již v počátku. Zároveň se účastník dozví, jak využít potenciálu, jak nastavit správný systém a v neposlední řadě získá spoustu užitečných kontaktů.

Bc. Filip Hurdajednatel společnosti LPP investment. s.r.o. www.lppinvest.cz