Buďte super úspěšní jako hostitelé na Airbnb a maximalizujte profit!

NOVINKA:

Druhá elektronická publikace kterou jsem dala ZDARMA ke stažení se zabývá tématem KOMUNIKACE , která je jedním z nejpodstatnějších a nejdůležitějších témat ve světě Airbnb. V ebooku je středem pozornosti tzv. automatická komunikace, kterou využívám ve svých Airbnb pronájmech a je pro mě velmi důležitým krokem ke svělému životu s Airbnb. V ebooku naleznete jako BONUS na závěr odkaz na PDF dokument, se některými statistikami týkající se Airbnb a turismu v Praze.

Airbnb ebook
Ebook o fenoménu Airbnb

Stáhněte si ZDARMA mojí první publikaci o společnosti Airbnb, ve které sdílím základní a zásadní informace, díky kterým lépe pochopíte co je vůbec Airbnb zač. Pochopení základních myšlenek a poslání této společnosti je klíčem k úspěchu každého hostitele. Součástí tohoto ebooku je odkaz na stažení PDF dokumentu - Průvodce: Jak vytvořit efektivní prezentaci vašho ubytování

 

BnB Materiály

Rozhodla jsem se zde nabízet (na základě velké poptávky na mých Individuálních Konzultacích) za menší poplatek dokumenty obsahující předpřipravené zprávy svým hostům. Tyto dokumenty vznikly aby ŠETŘILY hostitelům ČAS. Stejně tak ve speciální sekci nalezte další BnB Materiály jako například manuály, do kterých si pouze doplníte vaše údaje a můžete je ihned dávat do vašich apartmánů.